Imperium Apokalipsy

Najzacieklejsze wampiry wszechczasów


#1 2009-09-05 12:52:42

Islanzadi

Administrator

9190065
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 21
Punktów :   
Płeć: Kobieta

Przedstawmy sie :D

Proponuje napisac pare slow o sobie Wiec mam na imie Ola, jestem z Wroclawia hmm chodze teraz do 1 liceum, no i uwielbiam konie, co zreszta widac po avatarze

Offline

 

#2 2009-09-06 14:05:12

santi

Administrator

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 5
Punktów :   
Płeć: z ogonkiem

Re: Przedstawmy sie :D

Też lubię konie, mają taką słodką krew

A tak bardziej serio:
Mam na imię Tomek, jestem ze Szczecina, choć wisi nade mną groźba przeprowadzki do Warszawy, ale nawet jak będę mieszkał w Warszawie, nigdy nie powiem, że jestem z Warszawy - nie lubię tego miasta (warszawiacy sorki bardzo, ale po prostu szczery jestem). Szkoły są już za mną, teraz pracuję i udzielam się  na łonie rodziny.
Lubię muzykę (zwłaszcza mocnego rocka), książki (kryminalne, s-f, dokument, popularno-naukowe, sesnacja), film (podobnie jak książka + komedie). Sport - w każdej postaci jak tylko jest okazja i czas pozwala (regularnie gram w siatkę), raz w tygodniu piwo i lotki z kumplami. Na razie wystarczy

Offline

 

#3 2009-09-06 23:47:24

Beacri

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Przedstawmy sie :D

Witam wszystkich jestem Adam z Łodzi :D
Jestem studentem II roku Nanotechnologii na Wydziale Chemicznym Politechniki Łódzkiej i członkiem związku strzeleckiego Strzelec RWN :)

Interesuję się muzyką (głównie Rock i podobne), sztukami walki i turystyką górską. Z filmów preferuje horrory choć nie mam czasu oglądać :D (chociaż w ciągu roku obejrzałem 3 sezony Dextera )

Jak się zbierze ekipa chętnych mogę poprowadzić fajną wycieczkę w góry, albo na strzelnicę/pole do Paintballa/ASG :)

Ostatnio edytowany przez Beacri (2009-09-07 09:57:50)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sp34rocznik2010.pun.pl www.way-ninja.pun.pl www.wyspakhorinisrp.pun.pl www.shinobibitwa.pun.pl www.patriota.pun.pl